icon Peržiūrėti krepšelį
En
{{cart.item_count}}
Mano krepšelis: Prekė Prekės Prekių

Prekių krepšelis tuščias

Renginio data: Nuo -
Mokymai:
Eur.
Bendra suma: Eur.
logo
lt
en

Apklausa dėl kursų tvarumo atskaitomybės užtikrinimo temomis

Nuo 2024 m. liepos 1 d. įsigaliojo nauja redakcija išdėstytas Lietuvos Respublikos finansinių ataskaitų audito ir kitų užtikrinimo paslaugų įstatymas.

Viena  iš šio įstatymo nuostatų suteikia galimybę asmenims, kuriems iki 2023 m. gruodžio 31 d. išduotas auditoriaus pažymėjimas (taip pat ir asmenims, kurie  yra pradėję veiksmus norėdami gauti auditoriaus pažymėjimą, kuris bus išduotas iki 2025 m. gruodžio 31 d.) įgyti teisę vykdyti tvarumo atskaitomybės užtikrinimo veiklą, nelaikant tvarumo atskaitomybės užtikrinimo egzamino ir netaikant reikalavimo dėl 8 mėnesių praktikos.

Šie asmenys (auditoriai), siekiantys įgyti teisę vykdyti tvarumo atskaitomybės užtikrinimo veiklą, iki 2025 m. gruodžio 31 d. turi išklausyti ne mažiau kaip 20 valandų LAR organizuojamų kvalifikacijos tobulinimo kursų tvarumo atskaitomybės temomis.

Maloniai prašome iki 2024 m. rugpjūčio 15 d. užpildyti anketą, kuri padės efektyviai organizuoti minėtus kvalifikacijos tobulinimo kursus tvarumo atskaitomybės užtikrinimo temomis, atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir poreikius.

Atsižvelgiant į tai, kad tvarkos aprašas, reglamentuojantis minėtų kursų organizavimą dar tik ruošiamas, tačiau jau dabar galime atkreipti dėmesį į tai, kad organizuojant šiuos kursus bus laikomasi griežtesnės tvarkos dėl išskirtinių sąlygų suteiktų auditoriams gauti teisę teikti tvarumo užtikrinimo paslaugas, todėl, atsakant į klausimus, prašome turėti omenyje, kad 20 valandų kursų paketas yra nedalomas ir privalo būti išklausytas pilna apimtimi pagal temų sąrašą paeiliui bei per vienerius metus.

Ar planuojate įgyti teisę vykdyti tvarumo atskaitomybės užtikrinimo veiklą:
Kuriame iš šių miestų Jums būtų patogiausia išklausyti kursus?
Kuriais metais planuojate išklausyti kursus?
Jeigu pasirinkote 2025 metus kursų išklausymui, kurie 2025 m. mėnesiai Jums būtų tinkamiausi išklausyti kursus?
Atgal