icon Peržiūrėti krepšelį
En
{{cart.item_count}}
Mano krepšelis: Prekė Prekės Prekių

Prekių krepšelis tuščias

Renginio data: Nuo -
Mokymai:
Eur.
Bendra suma: Eur.
logo
lt
en

Kvalifikacinių auditoriaus egzaminų įkainiai

Apmokėjimas už bendrojo egzamino užskaitymą

Mokestis mokamas ir už prašymo nagrinėjimą užskaityti visą bendrąjį egzaminą ar bendrojo egzamino dalį. Mokestis yra toks pats kaip ir už laikomą bendrąjį egzaminą t. y. yra 0,5 (pusė) minimaliosios mėnesinės algos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, dydžio. Jei tais pačiais kalendoriniais metais asmuo laiko bendrąjį egzaminą ir yra nagrinėtas prašymas užskaityti bendrąjį egzaminą ar jo dalį, antrą kartą mokesčio mokėti nereikia. Jeigu užskaitomas visas arba nors viena bendrojo egzamino dalis, kandidatas privalo sumokėti mokestį į Lietuvos auditorių rūmų (į/k 125262221) a.s. Nr. LT03 7044 0600 0143 2346, AB SEB banke gavus iš Lietuvos auditorių rūmų sąskaitą. 

Apmokėjimas už kvalifikacinius auditoriaus egzaminus


Mokestis už kiekvieną kvalifikacinį auditoriaus egzaminą yra 0,5 (pusė) minimaliosios mėnesinės algos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, dydžio. Mokestis už egzaminus turi būti pervedamas ir įskaitomas į Lietuvos auditorių rūmų (į/k 125262221) a.s. Nr. LT03 7044 0600 0143 2346, AB SEB banke ne vėliau kaip prieš dešimt darbo dienų iki atitinkamo egzamino dienos. Jeigu asmuo laiku nesumoka nurodytos mokesčio sumos, laikyti egzamino jam neleidžiama.
Asmuo, sumokėjęs mokestį ir nusprendęs atitinkamo egzamino nelaikyti, apie tai privalo informuoti LAR raštu ne vėliau kaip prieš penkias darbo dienas iki egzamino. Šiuo atveju sumokėtas mokestis už egzaminą asmens prašymu įskaitomas kitam egzaminui arba grąžinamas. Nurodytu laiku nepranešus ir neatvykus į egzaminą, grąžinama 50 (penkiasdešimt) procentų sumokėtos sumos.
Už kiekvieną perlaikomą egzaminą mokama 0,5 (pusė) minimaliosios mėnesinės algos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, dydžio nurodyta mokesčio suma. 

Atgal