Apie renginį
2026 m. birželio 1 d. Kaune vyks LAR prezidentės Vaidos Kačergienės ir direktorės Eglės Bogužaitės-Miliauskienės susitikimas su auditoriais.
2026 m. birželio 1 d. Kaune vyks LAR prezidentės Vaidos Kačergienės ir direktorės Eglės Bogužaitės-Miliauskienės susitikimas su auditoriais.