icon Peržiūrėti krepšelį
En
{{cart.item_count}}
Mano krepšelis: Prekė Prekės Prekių

Prekių krepšelis tuščias

Renginio data: Nuo -
Mokymai:
Eur.
Bendra suma: Eur.
logo
lt
en

Lietuvos auditorių rūmų konferencija

2024-06-04

Lietuvos auditorių rūmų konferencija

Lietuvos auditorių rūmų konferencija
Vieta: viešbutis „Gabija“ – Vytauto g. 40, Palanga.

Laikas2024 m. rugsėjo 6 d. nuo 10 val. (registracijos pradžia – 9 val.)  

Konferencijoje kviečiami dalyvauti: auditoriai, auditorių padėjėjai ir audito įmonių darbuotojai.

 

Pranešėjai ir darbotvarkė

 

 

Vaida Kačergienė – LAR prezidentė

 

 

 

Ronaldas Kubilius – „PwC Lietuva“ ESG paslaugų komandos vadovas, konsultuoja klientus iš finansų, nekilnojamojo turto, gamybos, telekomunikacijos, farmacijos, energetikos, prekybos ir daugumos kitų pramonės šakų, teikia ES taksonomijos ir kitas ESG konsultacijas, atlieka išsamius ESG patikrinimus.

 

 

 

Daiva Dėdinienė - tvarumo ekspertė, AUDIFINA Tvarumo grupės vadovė, EFRAG Skaitmeninės atskaitomybės konsultacinio forumo ekspertė ir Lietuvos atsakingo verslo asociacijos nepriklausoma valdybos narė.

 

 

 

Jolanta Dalia Staliūnienė – praktikuojanti auditorė, turinti darbo patirtį atlikto audito kokybės patikrinimų srityje, taip pat įsigilinusi į rizikos valdymą pagal ISO 31000:2018 bei turinti kvalifikacijos kursų vedimo audito bendruomenei patirtį tarptautinių audito standartų, kokybės valdymo srityse

 

 

 

Jonas Balsys - „PwC Lietuva“ Audito Susijusių Paslaugų komandos vadovas, teikia paslaugas klientams kapitalo rinkų, finansų ir apskaitos konsultacijų, rizikos užtikrinimo ir tvarumo srityse,   ilgametis „LT Big Brother" projekto mentorius ir Londono Sičio Lietuvių Klubo („LCLC“) alumnas.

 

 

 

Dr. Audrius Linartas – AVNT direktorius, turintis ilgametę patirtį apskaitos reglamentavimo ir audito priežiūros srityje, VU partnerystės profesorius, Apskaitos standartų komiteto narys.

 

Šių metų konferencijoje pranešėjai iš audito įmonių bei AVNT kalbės itin aktualia tema – tvarumas ir mūsų laukiantys iššūkiai. Ši konferencija puikus startas pradėti gilintis į įstatyminiu pagrindu įtvirtinamas naujoves tvarumo srityje. Konferencijos metu sužinosite apie naujus pokyčius audito rinkoje, Tvarumo  atskaitomybės standartus, ES taksonomiją, etiką tvarumo kontekste, ar įmonės pasiruošusios atitikti aukštus tvarumo audito reikalavimus bei susipažinsite su tvarumo atskaitomybės užtikrinimo gairėmis.

 

 

Šiais metais konferenciją kviečiame pratęsti dalyvaujant pramoginėje dalyje – Garsiniame pasivaikščiojime Palangos parke. Šių kūrybinių dirbtuvių metu panirsite į aplinkos garsų pasaulį ir mokysitės įdėmiai klausytis bei fiksuoti garsus diktofonų pagalba.

Vėliau dalyvavimas tęsiamas vakarinėje konferencijos dalyje, kuri vyks viešbučio „Gabija“ restorane. Vakarinėje konferencijos dalyje kviečiami dalyvauti auditoriai, auditorių padėjėjai, audito įmonių darbuotojai, jų artimieji, draugai ir pažįstami.

 

Kvalifikacijos kėlimas

2024 m. gegužės 9 d. vykusiame Prezidiumo posėdyje buvo nutarta dalyvaujantiems 2024 m. rugsėjo 6 d. LAR konferencijoje įskaityti 6 ak. val. į 2024 m. auditorių kursų valandų skaičių (I dalis).  

 

Kaina ir apmokėjimas

Konferencijos kainos:

  • dalyvio mokestis (dalyvaujant tik konferencijoje) – 133,10 € su PVM;
  • dalyvio mokestis (dalyvaujant konferencijoje ir pramoginėje dalyje) – 145,20 € su PVM;
  • dalyvio mokestis (dalyvaujant konferencijoje, pramoginėje ir vakarinėje dalyse) – 205,70 € su PVM;
  • dalyvio mokestis (dalyvaujant konferencijoje ir vakarinėje dalyje) – 193,60 € su PVM.
  • dalyvio mokestis (dalyvaujant tik pramoginėje dalyje) – 12,10 € su PVM;
  • dalyvio mokestis (dalyvaujant tik vakarinėje dalyje) – 133,10 € su PVM.

Apmokėjimas už konferenciją:

Mokestis už konferenciją turi būti pervestas į LAR sąskaitas ne vėliau kaip iki 2024 m. rugpjūčio 23 d. Dalyvis, sumokėjęs mokestį ir nusprendęs nedalyvauti konferencijoje, apie tai privalo raštu informuoti LAR ne vėliau kaip iki rugpjūčio 29 d. Šiuo atveju dalyvio sumokėtas mokestis už konferenciją bus grąžintas. Nurodytu laiku nepranešus ir neatvykus į konferenciją, grąžinama 50 (penkiasdešimt) procentų sumokėtos sumos.    

 

Registracijos

* Registruojantis į konferenciją, maloniai prašome prisijungti prie senosios LAR svetainės versijos.

** Užsiregistravus į konferenciją, labai prašome iš anksto pasirinkti patiekalą, kurį Jums paruoš restorano „MEAT Steak House“ šefas ir patieks konferencijos pietų (jei dalyvausite ir vakarinėje konferencijos dalyje – šventinės vakarienės) metu. 

 

Atkreipiame dėmesį, kad 2024 m. rugpjūčio 29 d. yra paskutinė registracijos ir registracijos tikslinimo diena.

 


Atkreipiame dėmesį, kad dėl apgyvendinimo prašome kreiptis į viešbučio „Gabija“ registratūrą nurodydami, kad esate LAR konferencijos dalyviai. 

Kitos nakvynės Palangoje galimybės: http://www.priejuros.lt; http://www.booking.com.

 

Atgal